Kategorie
Uncategorized

Koszt pobytu dziecka w prywatnym żłobku

         Prywatne żłobki oferują różne ceny w zależności od miasta, metrażu placówek, ilości zatrudnionego personelu. Niektóre miasta dofinansowują pobyt dziecka w takim żłobku. W naszym mieście od 2020 roku nie ma dotacji do żłobków z Urzędu Miasta. Warto zaznaczyć, że od 2022 roku w ZUS rodzic może złożyć wniosek o dotację do pobytu dziecka w żłobku w wysokości aż 400zł na jedyne lub pierwsze dziecko w rodzinie, natomiast Rodzinny Kapitał Opiekuńczy przysługuje na drugie i kolejne dziecko w rodzinie w wieku od ukończenia 12. do 36. miesiąca życia w maksymalnej wysokości 12 tysięcy złotych. 

 Czy w prywatne żłobki są drogie?

 To zależy od możliwości finansowych rodziców.  Z mojego punktu widzenia jako właściciela placówek prywatnych uważam, że cena jest adekwatna do jakości usług na wysokim poziomie i utrzymania żłobka, a teraz jeszcze przy dotacji  z ZUS oraz RKO, jak i 500 plus cena żłobka prywatnego jest bardzo korzystna dla wszystkich rodziców. W Żłobkach Malucha są małe grupy dzieci, wspaniała, profesjonalna opieka Pań z odpowiednim wykształceniem, różnorodne, tematyczne zajęcia każdego dnia, dodatkowe zajęcia sportowe, piękne wnętrza, organizujemy urodziny każdemu dziecku,  współpracujemy z profesjonalną fotografką Foto Venus Magdalena Ruda. Rodzice otrzymują wszelkie informacje dotyczące dziecka oraz Jego pobytu z każdego dnia. Podchodzimy do rodziców i dzieci indywidualnie. Znamy każde dziecko i Jego potrzeby.  Na ile to możliwe spełniamy różne prośby rodziców.  Dzieci w naszych placówkach mają zapewnione środki higieniczne i dydaktyczne.  Mają również możliwość zabawy z rówieśnikami, biorą udział w zajęciach plastycznych i ruchowych, które są wplatane w codzienne czynności, przez co dziecko w naturalny sposób opanowuje nowe umiejętności. Dzieci poznają nowe piosenki i tworzą wspaniałe prace plastyczne.  Z czasem Ciocie stają się dla dzieci bardzo ważne, a to dla nas największy sukces!        Żłobek prywatny kosztuje odpowiednio, by mógł funkcjonować na wysokim  poziomie oraz spełniać oczekiwania rodziców. Co roku wzrastają koszta i cena żłobków też będzie wzrastać. Rodzic przychodząc do prywatnego żłobka zna naszą ofertę i po rozmowie rekrutacyjnej podejmuje decyzję wraz z dyrektorem dotyczącą podpisania umowy. Pragnę uświadomić, niektórych rodziców, że czesne bez wyżywienia wynosi

➡️950zł,

warto przeliczyć, np. 20 dni robocze w miesiącu i możliwość pozostawienia dziecka pod nasza opieką do 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. Po przeliczeniu cena za godzinę opieki nad dzieckiem w naszym żłobku wynosi:

➡️TYLKO 4zł i 75 gr.

Nasza cena jak na prywatny żłobek jest naprawdę korzystna.

Zapraszamy do zapisów !

Pozdrawiam serdecznie,

Dyrektor Żłobka,

mgr Karolina Ciernia

W odpowiedzi na “Koszt pobytu dziecka w prywatnym żłobku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *